Porsche Pest telephely Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Senior marketing munkatárs
2024.04.26.
Marketing

A Porsche Inter Auto márkakereskedések az országos márkakereskedői hálózat tagjai. Jelenlegi 7 kereskedésünkben több, mint 550 kollégánk teljeskörű szolgáltatói háttérrel várja a Vásárlókat. A telephelyeink központi feladatai közé tartozik: az új és használt gépjárművek értékesítése, a karbantartási és javítási munkálatok, pótalkatrészek és tartozékok árusítása.

Budapesti központunkba (XIII. kerület) új kollégánkat keressük az alábbi munkakörbe:

Senior marketing munkatárs

Legfontosabb feladatok:

  • részvétel a rendezvények, kitelepülések előkészítésében, lebonyolításában;
  • kapcsolattartás ügynökségekkel, beszállítókkal;
  • kreatív kommunikációs eszközök előkészítése;
  • versenytárs figyelés;
  • marketing-koncepciók kidolgozása;
  • a cég online felületeinek kezelése;
  • marketingvezető munkájának támogatása.

A jelentkezés feltételei:

  • felsőfokú szakmai végzettség,
  • legalább 5 év tapasztalat marketing-kommunikáció, termékmarketing és rendezvényszervezés területén,
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny),
  • kreatív, kommunikatív, proaktív személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága,
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • egyéb juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségbiztosítás);
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

                                                               Várjuk jelentkezésed a karrier@porscheinterauto.hu email címre!

 A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Pest
1139 Budapest
Fáy u 27.
Telefonszám: +36 1 451 5500

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.