Світ Фольксваген
10.11.2017

Volkswagen відкриває новий аеродинамічний комплекс Wind Tunnel Efficiency Center

В рамках реалізації глобальної стратегії з розвитку технологій і розширенню модельного ряду марка Volkswagen представляє новий аеродинамічний комплекс Wind Tunnel Efficiency Center в Вольфсбурзі, Німеччина. Центр, загальна площа якого становить 8.800 м², сертифікований для проведення вимірювань відповідно до Усесвітніми узгоджених процедур випробування транспортних засобів малої вантажопідйомності (ВПІМ). Випробування автомобілів проходять при швидкості вітру до 250 км / год, що дозволяє моделювати реальні умови руху та успішно вирішувати завдання по зменшенню аеродинамічного опору, витрати палива і викидів шкідливих речовин. Крім того, за допомогою обладнання можна моделювати водіння в будь-яких кліматичних умовах: температура регулюється в діапазоні від -30 до +60 ° C.
Читати далі
Світ Фольксваген
17.10.2017

У вересні цього року кількість реалізованих на ринку автомобілів вперше в історії німецького концерну перевищила 1 мільйон!

Це кращий показником місячних продажів c моменту заснування концерну. В цілому продажу Volkswagen AG (бренди Volkswagen, Audi, Porsche, Skoda і ін.) В минулому місяці склали 1,01 млн автомобілів - на 6,6% більше, ніж у вересні минулого року.Всього ж з початку року реалізовано 7 806 600 автомобілів, що на 2,6% перевищує показники аналогічного періоду попереднього року. Найбільше продажів забезпечив Азіатсько-Тихоокеанський регіон, де було реалізовано понад 436 700 автомобілів, що відповідає зростанню на 6,1% в порівнянні з вереснем 2016 року. Лідери Збільшення попиту викликано сплеском інтересу з боку китайських споживачів до нових моделей на ринку - Volkswagen Teramont, Volkswagen Tiguan, Audi A4L і Skoda Kodiaq. Всього у вересні своїх покупців в Китаї знайшли 406 500 автомобілів (+ 6.3%).
Читати далі
ще старіші новини
Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.