MIDOCAR OTP Cariere

Te-ai gandit la o cariera in domeniul auto? Suntem mereu in cautare de persoane motivate care sa se alature echipei noastre. Urmareste pozitiile deschise si alege provocarea potrivita pentru tine!

  1. Cariera
  2. Consilier Service Reparatii Generale
25.07.2017
Consilier service

Cu 2 locatii in Bucuresti, suntem unul dintre partenerii auto de top din Romania. Motivul succesului nostru il reprezinta produsele exceptionale, orientarea catre client si inalta capacitate de lucru.

Consilier Service Reparatii Generale

CERINTE:

- Absolvent al Universitatii Politehnice-Autovehicule Rutiere-constituie un avantaj;

- Experienta minim 1 an intr-o functie similara;

- Prezinta avantaj cunoasterea programelor CROSS si ELSA;

- Cunostinte temeinice de operare pe computer;

- Cunostinte ale tehnicii utilizate la autovehiculelor actuale;

- Calitati de negociere, comunicare scrisa se verbala;

- Disponibilitate de a lucra in functie de necesitatile departamentului, in conditiile legale;

- Adaptabilitate la schimbare;

- Abilitati de consiliere;

- Abilitati de a argumenta concluziile emise;

- Abilitate de a lucra in echipa

RESPONSABILITATI:

- Preluarea clientilor si identificarea nevoilor;

- Programarea clientilor pentru efectuarea reparatiilor;

- Consiliere cu privire la termene de reparatie, estimarea costurilor reparatiilor;

- Preluarea comenzilor;

- Controlul calitatii reparatiilor si predarea autoturismelor reparate;

- Explicarea lucrarilor efectuate, intocmirea facturilor, consiliere cu privire la viitoarele lucrari de reparatie

BENEFICII ACORDATE:

- Financiar-Bonus de Performanta

Persoanele interesate pot aplica direct la finalul acestui acest anunt sau pot trimite un CV pe adresa de e-mail resurseumane@midocar.ro  sau prin fax, la numarele +40312293638 / 0374820138
Doar candidatii selectati vor fi contactati.
Toate aplicatiile sunt confidentiale.
In cazul in care doriti sa aplicati pentru un post in cadrul companiei noastre, altul decat cele disponibile acum, contactati-ne! CV-ul dumneavoastra va fi inregistrat in baza noastra de date, iar cu prima ocazie, veti fi contactat.

MIDOCAR OTP
013604 Bucuresti
Sos. Odai, nr. 219-225, Sect. 1
Telefon +40 374 236 401